Puzzle Müzik

Hakkımızda

Puzzle Müzik Organizasyon ses sistemleri, ışık sistemleri, sahne sistemleri, müzik organizasyonları ve etkinlik yönetimi alanında her bütçeye göre çözüm odaklı hizmet veren; bu hizmeti sizlere sunarken güven,profesyonellik ve disiplinden asla ödün vermeyen bir markadır.

Puzzle Müzik Organizasyon; ses, ışık, sahne ve görüntü sistemleri kiralaması ve kurulumu gibi teknik hizmetleri size sunarken, bay ve bayan dj hizmeti, müzik hizmeti, orkestra, trio, quarted gibi canlı müzik hizmetleri, davul şov, mehteran, oryantal hizmeti gibi özel animatif hizmetleri de sizlere sunar.

Profesyonel müzik ve eğlence anlayışı ile özellikle İstanbul ses sistemi kiralama konusunda pratik ve uygun çözümler sunan firmamız, ufak çaplı organizasyonlardan dev organizasyonlara profesyonel hizmet sağlamaktadır. Düğün, nişan, kına, sünnet ve özel parti gibi bireysel organizasyonlarınız dışında, toplantı, lansman, defile, gala geceleri, AVM etkinlikleri, açılışlar, fuar etkinlikleri gibi tüm kurumsal şirket organizasyonlarınızda da hizmet veren ve bireysel olarak edindiği tecrübe, aldığı enerji, gördüğü mutluluklar ve paylaştığı heyecanlar ile yola çıkan Puzzle Müzik Organizasyon kaliteli müzik ve profesyonel ekibi ile organizasyonlarınızın kusursuz geçmesini sağlamakta ve sizleri Puzzle ailemizin bir parçası olmaya davet etmekteyiz.

Bir düğünün en önemli bölümleri salonagiriş, ilk dans ve pasta kesimidir. Bu üç anda da bütün gözler sizdedir. Görkemli bir şekilde düğün mekanına giriş yaptığınızda evliliğe doğru attığınız en heyecanlı adımlarınızda, ilk dansınızda ve pasta kesilme anınızda size eşlik edecek şarkılar hep özel kalacağından şarkı seçimleri oldukça önemlidir. Geniş müzik arşivimizden şarkılarınızı rahatlıkla seçebilirsiniz.

Size alternatif teklifler sunabilmemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Referanslarımız

ciragan-hotel
crowne-hotel
marmara-hotel
sheraton-hotel
marriott-hotel
swiss-hotel
titanic-hotel
wow-hotel
movenpick-hotel
hilton-hotel
greenpark-hotel
dedeman-hotel
cemile-sultan
radisson-hotel
212-avm
axis-avm
carrefour
cevahir-hotel
conrad-hotel
cvk-hotel
doga-koleji
hyatt-hotel
limak-hotel
marti-hotel
meridian-hotel
meydan-avm
mihrabat-korusu
moda-deniz
pinhan-restaurant
portaxe
rahmi-koc-muze
redbull
sports-universe
turkcell
tuyap
vodafone
yelken-klubu

Her türlü organizasyonlarınızda en doğru tercih ve en iyi fiyatlar için..

Teklif İsteyin!
Dugun.com Yorumları